Kapat
sevenspikes.themes.elektronik.common.navigation
Döviz Tipi
$ 17,1232
18,3260

Hakkımızda

   “1992 yılında 450 adet yedek parça ile yola çıktık...

   2005 yılında ARİF OTOMOTİV MÜM. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.bünyesinde kurulan www.arifoto.com yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

   Arif Otomotiv, bu sektörde RENAULT, DACIA, TOFAŞ ve FIAT marka otomobillere ait orijinal yedek parçalarının perakende ve toptan satışını yapmaktadır. Kuruluşundan bu güne, kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

   Şirketimiz AXA sigorta a.ş, EURO sigorta a.ş, ANADOLU sigorta a.ş, ALLİANZ sigorta a.ş, KORU sigorta a.ş, SOMPO JAPAN sigorta a.ş, IŞIK sigorta a.ş, ZURICH sigorta a.ş, GENERALİ sigorta a.ş, GÜNEŞ sigorta a.ş, ve DUBAI sigorta a.ş’ ye 3 şube, 14 araç ve 42 kişilik personeli ile Ankara ilimizde hizmet vermektedir. Ayda binlerce ziyaretçinin yarattığı 15 binden fazla parça satışı, 323 bin üzeri ürün çeşidiyle sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük e-ticaret platformlarından birisi olma yolundadır.

   Teknolojiye yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen www.arifoto.com ve www.yedekparcacin.com Türkiye’nin en çok tercih ettiği otomotiv yedek parçaları ve markaları arasında yer alıyor.

   Uzun yıllardır Türkiye genelinde çalıştığımız kargo firmaları Aras kargo, Sürat kargo, ve Yurt içi kargo aracılığı ile sizlere gönderiyoruz.. Hasarsız ürün teslim garantimiz mevcuttur.. Şehir içi 1 gün, şehirler arası en geç 2 iş günü içerisinde siparişleriniz teslim edilir.

   Yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile www.arifoto.com ve www.yedekparcacin.com kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

   ...şimdi ki hedefimiz, yılda 50.000 yeni ilanla “Türkiye’de e-ticaretin kalbinin burada atmasıdır.”

Misyonumuz

   Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, edindiği bilgi, tecrübe ve birikimleri çalışanlarına ve iş ortaklarına aktarmak. Dürüst ve ilkeli bir rekabet politikası takip ederek yeniliklere önem vermek ve prensiplerine bağlı kalmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

   Birikim ve tecrübelerimizi, iş ortaklarımızla birlikte yatırımlara dönüştürerek, faaliyetimizi sürdüreceğimiz alanlarda ülkemizin önde gelen firmaları arasında kalmakla yetinmeyip, misyon ve geleneklerimizi çalışanlarımız ile gelecek kuşaklara taşıyarak dünyadaki sayılı firmalardan biri olmak www.arifoto.com ve www.yedekparcacin.com‘un bir vizyonudur…